KTFF’dan Basın Duyurusu Reviewed by girnehaber on .   Girne Haber Ajansı(GHA)   Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Başkanı Sayın Hasan Sertoğlu, FIFA Başkanı Sayın Joseph Blatter tarafından Kıbrıs Fu   Girne Haber Ajansı(GHA)   Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Başkanı Sayın Hasan Sertoğlu, FIFA Başkanı Sayın Joseph Blatter tarafından Kıbrıs Fu Rating:
You Are Here: Home » KKTC » KTFF’dan Basın Duyurusu

KTFF’dan Basın Duyurusu

 

Girne Haber Ajansı(GHA)

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Başkanı Sayın Hasan Sertoğlu, FIFA Başkanı Sayın Joseph Blatter tarafından Kıbrıs Futbol Federasyonu (KFF) Başkanı ile birlikte FIFA ve UEFA kuralları temelinde, Kıbrıs futbolu için hazırlanan geçici anlaşmanın hükümlerini tartışmak ve sonlandırmak için Zürih’e, FIFA genel binasında yer alacak toplantıya davet edilmiştir.

Görüşme sonrası tüm Kıbrıs’taki futbolun ilerlemesi için atılacak adımların ana hatlarının yer alacağı geçici anlaşmanın, her iki delege tarafından imzalanması ve FIFA ile UEFA tarafından onaylanması bekleniyor. Anlaşmanın her iki Federasyon genel kurulları tarafından da onaylanması gerekmektedir. Toplantı, 5 Kasım 2013 tarihinde FIFA Başkanı Sayın Blatter’in başkanlığında ve UEFA Başkanı Sayın Platini’nin katılımıyla gerçekleşecektir.

 

Oktay ÇOCUK

Genel Sekreter

Yazar Hakkında

© 2012-2014 Bu site Harbour Agency servislerini kullanmaktadır.

Login

Scroll to top