MERSİN CHP’DE MECLİS ÜYELİĞİ EĞİLİM YOKLAMASI YAPILDI Reviewed by nevzatcaglar on .   Nevzat KELLELİ-(Girne Haber Ajansı)-- CHP Mersin ilçelerinde meclis üyelikleri için eğilim yoklaması gerekleştirildi.CHP il başkanı Mehmet Faruk Akar’ın   Nevzat KELLELİ-(Girne Haber Ajansı)-- CHP Mersin ilçelerinde meclis üyelikleri için eğilim yoklaması gerekleştirildi.CHP il başkanı Mehmet Faruk Akar’ın Rating:
You Are Here: Home » MANŞET » MERSİN CHP’DE MECLİS ÜYELİĞİ EĞİLİM YOKLAMASI YAPILDI

MERSİN CHP’DE MECLİS ÜYELİĞİ EĞİLİM YOKLAMASI YAPILDI

 

Nevzat KELLELİ-(Girne Haber Ajansı)–

CHP Mersin ilçelerinde meclis üyelikleri için eğilim yoklaması gerekleştirildi.CHP il başkanı Mehmet Faruk Akar’ın da hazır bulunduğu eğilim yoklamalarında CHP kontenjanları dışında kalan üyeliklere demokratik bir şekilde oylarla  gelen adaylarda belli oldu.. Cumhuriyet Halk Partisi İl Teşkilatı Yerel Seçimler öncesi meclis üyelerini belirleyecek eğilim yoklamasını yaptı.
Cumhuriyet Halk Partisi’nde hafta sonu seçim heyecanı yaşandı. Yerel Yönetimlerde Belediye Meclis Üyelerini belirleyecek eğilim yoklaması,Yenişehir , Akdeniz ve Mezitli’de yapıldı.Mezitli seçmeni olarak oy kulanan İl Başkanı Akar Abdullah Hocaoğlu İlköğretim Okulu’nda oy kulandı. Seçimlerle ilgili açıklamalarda bulunan CHP İl Başkanı Faruk Akar, “Demokratik bir seçimi daha tamamladık. Sandıktan çıkan sonuçlara göre, Belediye Meclis Üyesi adaylarımızı belirleyeceğiz. Bu belirleme işlemi de tamamlandığında Belediye Başkan Adaylarımız ve Meclis Üyelerimizle beraber yerel seçimlere daha güçlü hazırlanacağız. Cumhuriyet Halk Partisi’ne yakışan bir seçim oldu. Şimdiden seçim sonunda meclis üyesi olacak adaylarımızı kutluyor ve başarılar diliyorum” dedi.

CHP Akdeniz Meclis uyeligi secim Sonucları
Kullanan oy 2346
1- Mahmut Dönmez 1391
2-Mustafa Dogan 1148
3-Mehmet Izci 1125
4-Yahya Delil 1087
5-Ali Yıldırîm 1062
6-Emin Ç.oğlu 1014
7-Yusuf Özdemir 950
8-Nilgün Sekerer 935
9-Oya Sayar 912
10-Muhittin Ertaş 855
25.01.2014 TARİHLİ MEZİTLİ BELEDİYESİ MECLİS ÜYELİĞİ EĞİLİM YOKLAMASI SONUÇLARI
1. Yaşar YILDIRIM
2. Mevlana NUR
3. Ümran TEMUR
4. Ahmet ÖZTÜRK
5. Abayi Müslüm KUL
6. Yusuf AVŞAR
7. Savaş Başak BÜLBÜL
8. Fatma BORAN
9. Mehmet Ali KULAÇ
10. Gülsüm GÖZÜTOK

25.01.2014 tarihli Yenişehir Belediye meclisi üyeliği eğilim Yoklaması sonucu

Ayla Koç Işık
Erkan Dümer
Etem Güler
Ersin Nas
Davut Soylar
Erol Reşitoğlu
Hasan Özcan
Fatma Muazzez Demirel
Hüseyin Özveren
Sezai Öztürk

Yazar Hakkında

© 2012-2014 Bu site Harbour Agency servislerini kullanmaktadır.

Login

Scroll to top